Urządzenia do fali uderzeniowej – zastosowanie w medycynie

Jeśli chcesz kupić urządzenia do fali uderzeniowej, koniecznie odwiedź tę stronę.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii chorób związanych z narządami ruchu, jak zapalenie ścięgien, zespół bolesnego barku, bóle kręgosłupa czy ostroga piętowa. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, co pozwala na przeprowadzenie terapii u dwóch osób w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]