Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Na https://bit.ly/3cOJAEI przeczytasz wszystko, co warto wiedzieć o operacji wzroku Kraków.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga skorygować kłopotliwe i częstokroć groźne dla zdrowia choroby oczu. Kto może poddać się zabiegom korekty wzroku?

Korekcja wad wzroku – metoda bezpieczna i nieinwazyjna

Zaledwie dekadę temu korekcja wad wzroku sprowadzała się do dobierania okularów ewentualnie soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże innowacyjne techniki korekcji umożliwiające leczenie starczowzroczności, nadwzroczności, jaskry, jak również szeregu innych schorzeń. Niesłychanie rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku charakteryzująca się dużą efektywnością. Laserowa korekcja wad wzroku jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym, a pacjent błyskawicznie wraca do regularnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie pracuje doświadczona załoga lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych technikach leczenia. Biegły optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować właściwą technikę leczenia oraz wyeliminować wadę wzroku. Specjaliści przyjmujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, tym samym są w stanie zidentyfikować nawet rzadkie dolegliwości oczu.

Z jakimi chorobami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się także leczeniem innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Innowacyjne metody jego leczenia polegają między innymi na modelowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym specjaliści wykonują pomiar ciśnienia oka, będący badaniem użytecznym w ujawnianiu zapalenia gałki ocznej, glaukomy, a także innych ciężkich schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to potrzebne przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją zaćmy. Korekta wad wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się też innymi dolegliwościami, jak np. usuwaniem kaszaków oraz ciała obcego z gałki ocznej.

Dane teleadresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]