Zakupy w hurtowni opakowań szklanych – dlaczego warto?

Kup opakowania szklane w hurcie.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie trwać człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż przeważającą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to także branża, w której rewelacyjnie radzą sobie niewielkie firmy, o ile zachęcą klienta do swojego niszowego, zdrowego albo pysznego produktu. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być opakowana tak, by artykuł jak najdłużej pozostał świeży, a zatem np. w słoiki i butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek i słoików najlepiej od krajowego hurtownika

Jasne jest, że oferty od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo piwo kraftowe, dżemy lub żurek, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie formą redukcji wydatków, bo zamawiając towar w hurtowych ilościach z reguły można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dostawcy butelek i słoików. Dzięki temu też otrzyma towar szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki ze szkła doskonałe do rozlewania soków, piwa czy wina. Dowożone są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od kubatury opakowań – po 800, 1300, a nawet 2000 sztuk danego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać zakupiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Razem z butelkami i słoikami w hurcie można dodatkowo zamówić większą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]