Sklep z winem online – najlepsze alkohole z Polski i świata

Tutaj zapoznasz się z najnowszym asortymentem sklepu z winem online.

Wino to nieodzowny dodatek do wytwornych kolacji, istotnych wydarzeń oraz rodzinnych przyjęć okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a gama aromatów, smaków i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest zapewne największa wśród świata trunków alkoholowych.

Zakupy w supermarkecie czy sklep z winem – co wybrać?

Przygotowując ważne przyjęcie bądź kupując wino dla własnej przyjemności z reguły sięgamy po trunki dostępne w osiedlowym markecie. Kupimy tam popularne wina w niewysokiej cenie, aczkolwiek rzadko znajdziemy tam trunków o niecodziennym aromacie. W dodatku nieraz podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o informacje na etykiecie, ponieważ załoga sklepu zazwyczaj nie dysponuje należytą wiedzą, żeby pomóc w wyborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą idealnie wybrać wino pod konkretne danie lub które chcą próbować nowych, niecodziennych aromatów wina, powinni więc zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów ukierunkowanych przede wszystkim na sprzedaż wina.

Winnica online – zamów wino przez internet

Sklep z winem Winnica w Krakowie posiada w asortymencie nie tylko pieczołowicie wybrane wino z całego świata (m.in.. ze Słowacji czy z Hiszpanii, ale także cydry, wina wzmacniane okowitą i miody pitne oraz ręcznie wytwarzane czekolady. W ofercie sklepu dostępne są także wina Bag in Box o pojemności do 10 litrów, które idealnie nadają się na eventy z pokaźną ilością gości i których plusem jest dobry stosunek ceny do jakości oraz objętości trunku. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, więc oferowane są tu alkohole nie spotykane zwykle na krajowym rynku. Winnica organizuje również szkolenia i degustacje, a na zamówienie odnajduje i ściąga do Polski doskonałe na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można kupić wino online, jak również skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, polegającej na przesłaniu komuś bliskiemu prezentu z winem.

Dane teleadresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]