Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

W tym miejscu kupisz profesjonalne drukarki 3D.

W asortymencie CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i instrumenty. Szacuje się, że wykorzystując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można prawie o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Nadrzędne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, pracujący w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną budową i łatwą obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można błyskawicznie otrzymać identyczne prototypy, do czego dąży się z reguły w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w różnorodnych sektorach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny oraz precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie pojawiają się wypaczenia.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]