Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Kup słoje z kranikiem.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Znaczną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]