Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Dowiedz się, gdzie zamówić kapsułki A Modo Mio.

Marek przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, niemniej jednak Lavazza nieustannie pozostaje w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawowca oraz wyrabiano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one błyskawicznie serca mieszkańców Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza w dalszym ciągu zachwyca smakiem swoich mieszanek, ustanawiając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą przyrządzanie pysznej, aromatycznej kawy trwa zaledwie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kapsułek sprzedawanych przez tę firmę. Dzisiaj w sklepach spotkać można sporo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale nadal charakteryzuje je wysoka jakość.

Kto sprzedaje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do licznych popularnych ekspresów tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (Intenso Gola lub Vigoroso Ira), jak i napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]