części zamienne Renault, Renault części Kraków

Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]