Gdzie kupić profesjonalne skanery 3D dla małych i dużych firm?

Więcej o skanery 3D sklep.

Asortyment CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępne są urządzenia znanych marek, takich jak:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych.

Skanery 3D Shining – sprzęt od pomysłodawcy wielu patentów

Firma Shining 3D od ponad 15-stu lat (od 2004 roku) produkuje najwyższej jakości sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale także drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D charakteryzuje się innowacyjnym podejściem, jest także autorem szeregu patentów – do końca 2015 r. złożyli ich łącznie paręset (m.in. na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w lotnictwie, przemyśle, motoryzacji i wielu innych sektorach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do podniesienia jakości, wzrostu wydajności i redukcji nakładów na produkcję.

Skanery 3D DOF – trzy kolekcje urządzeń

Skanery 3D firmy DOF dzielą się na trzy kolekcje:
– Swing – urządzenia z tej linii wyróżniają się konstrukcją (przypominają literę L), dwiema kamerami, nieskomplikowaną obsługą oraz wysoką efektywnością i szybkością pomiarów. W ofercie sklepu CadXpert znajdują się też skanery 3D HD – użyte w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.
– Freedom – kolekcja ta jest najszybsza i najprecyzyjniej działająca. Za sprawą wykorzystania technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest bardzo precyzyjny. Szybka praca, prosta i wygodna obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne atuty skanerów 3D z kolekcji Freedom.
– Edge – to linia urządzeń charakteryzujących się precyzją i szybkością. Aż 6 dostępnych trybów skanowania umożliwia jeszcze staranniejsze dostrojenie możliwości sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D należące do tej linii są wydajne, łatwe w obsłudze oraz zapewniają dużą dokładność skanów. Umożliwiają skanowanie także obszarów o trudnym dostępie (np. wycisku stomatologicznego), w związku z tym są używane w dentystyce oraz ortodoncji.

Skanery 3D marki RS SCAN dla producentów obuwia i rehabilitantów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym wyróżnia się ten produkt? Ponadprzeciętną prędkością pracy – proces skanowania zajmuje nie więcej niż 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze zapewnia idealne odwzorowanie przedmiotów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest stworzony zwłaszcza do rehabilitantów, producentów obuwia i ortopedów. Dokładność jego działania jest wykorzystywana do skanowania wkładek, butów czy stóp.

Skanery 3D nie tylko dla gigantów przemysłu

Skan 3D oraz druk 3D stale się rozwijają, za rozwojem idzie zaś wykorzystanie coraz to bardziej innowacyjnych technologii oraz tworzyw. To w efekcie sprawia, iż skanery 3D i ich cena sukcesywnie maleją. Niegdyś był to sprzęt, który posiadały tylko największe korporacje, obecnie profesjonalny skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet średniej wielkości firma. W asortymencie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D są już od 7000 złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To niedużych gabarytów urządzenie, ważące nieco ponad 2 kilogramów, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa precyzyjnie, szybko i odwzorowuje wszelkie detale.

Gdzie najlepiej kupować skanery 3D?

Czy wygodniej zamówić wysokiej klasy skaner 3D w sklepie online czy stacjonarnym? Za zakupami w e-sklepie przemawia możliwość wykonania ich o dowolnej godzinie, a także nielimitowany czas, aby odpowiednio zastanowić się nad wyborem sprzętu dopasowanego do naszych potrzeb. A a zakupów w sklepie stacjonarnym? Konsultacje ze rzeczoznawcami i opcja obejrzenia skanera na żywo. Ale można połączyć jedno z drugim – w sklepie internetowym można wybrać wstępnie jakiś skaner, a później umówić się (mailowo, telefonicznie lub przy pomocy formularza kontaktowego) na wizytę w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D bądź inny sprzęt do druku przestrzennego to poważna inwestycja, dlatego warto podjąć decyzję o jego kupnie w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje pełną obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem, jak również wsparcie techniczne.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]