Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Znajdź derki dla koni na horse-trade.pl.

Derka okrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także ochrony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dziś kupić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobieramy dodatkowe akcesoria

Właściwa derka to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również gwarantują koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]