Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Szukasz balonu na wino? Skieruj się na tę stronę.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – niecodzienny upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także idealna ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]