Zalety cateringu kanapkowego

Oferta finger food cateringu w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was stworzyliśmy.

Organizacja nawet dużej imprezy nie jest trudna, gdy posiadamy wystarczająco czasu na zakupy koniecznych napojów i produktów oraz następnie samodzielne przyrządzanie z nich wyśmienitych przysmaków dla zaproszonych uczestników uroczystości. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to też, iż powinno się odpuścić pomysł świętowania ważnego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – pozwól gościom prowadzić luźną pogawędkę

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta adresowana w głównej mierze do firm, lecz korzystają z niej regularnie również różne instytucje i osoby prywatne organizujące eleganckie spotkania. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w dania w wariancie finger food, a więc maleńkie przekąski, które można skonsumować stojąc i nie używając sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerzyka – to dosłownie przekąska na “raz”. Finger food to przede wszystkim sandwicze, roladki czy też tartoletki owocowe oraz warzywne. Ten wariant cateringu bardzo dobrze zdaje egzamin na spotkaniach, podczas których zależy nam na szerokiej interakcji uczestników. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych pogawędkach, a przy tym nie redukuje kontaktu wyłącznie do gości usadzonych przy wspólnym stole.

Catering finger food – wspólny stolik dla wszystkich gości

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą plusy, jakie niesie zamówienie organizacji cateringu z przekąskami podmiotowi zewnętrznemu. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się trudności z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z usadzaniem gości imprezy. Gorące i chłodne napoje oraz potrawy ułożone są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację imprez głównie w mniejszych pomieszczeniach, gdzie użycie odpowiedniej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering finger food od razu sprawia także, że event ma mniej poważny, przyjemniejszy nastrój. Należy uwydatnić, że menu z małych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż wyrafinowane kolacje, a zarazem zapewnia więcej opcji dobrania ich do gustów żywieniowych uczestników imprezy. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często stanowiło główną komplikację przy organizacji wydarzeń firmowych.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]