Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Więcej o wymianie szybki iPhone 11 Pro na serwisproduktowapple.pl.

Laptopy, telefony i tablety stały się niezbędnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, z tej przyczyny nabywając te akcesoria z reguły wybieramy te godne zaufania. Taką reputacją szczycą się od dawna urządzenia firmy Apple, które pomimo swojej znacznej ceny w stosunku do produktów innych marek, każdego roku zyskują sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Jednak nawet sprzęt najwyższej klasy może się zepsuć czy też stracić swoje właściwości w rezultacie intensywnego używania. Co nie świadczy o tym, iż z miejsca powinno się zamienić go na nowy – warto przecież oddać go do serwisu Apple.

Wymiana szybki oraz baterii i inne usługi realizowane przez Serwis Apple Warszawa

Ci, którzy mieli produkty Apple wiedzą z doświadczenia, że sprzęt ten działają bezawaryjnie bardzo długo, jakkolwiek nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które wynikają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień dostaje prośby o wymianę szybki przedniej albo tylnej, stłuczonych na skutek mocnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która po latach traci pojemność, jak również wymianę innych drobnych elementów jak niedziałający przycisk HOME bądź uszkodzone obiektywy aparatów. Nasi specjaliści niosą pomoc też w przypadku zamoczenia smartfona czy potrzeby odzyskania z niego utraconych danych.

Serwis Apple Warszawa – oddaj telefon serwisantom z kilkunastoletnią praktyką

Tak długo jak smartfon ma ważną gwarancję wiele napraw bez trudu wykonamy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Trudności zaczynają się po wyczerpaniu gwarancji, jako że likwidacja nawet niewielkich usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe koszty, które nie każdy może ponieść. Całe szczęście na obszarze całej Polski, głównie w większych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w kilka minut potrafią wykonać naprawę produktów tej marki nowszej i starszej generacji, wytworzonych na przestrzeni ostatniej dekady, jak przykładowo: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S oraz 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS MAX, XS i XR, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania brak serwisu serwisu Apple więc nie możesz smartfona przynieść osobiście do punktu, szukaj fachowców, którzy przyjmują zamówienia serwisu iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Dane teleadresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555