Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Jesteś zainteresowany ofertą parkingu Balice? Skieruj się na pandaparking.pl, żeby zdobyć więcej informacji.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]