Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Więcej w temacie lotnisko Balice parking na pandaparking.pl.

Wygoda, sposobność dotarcia także w najbardziej odległe zakątki naszego globu oraz szybkość – to kluczowe zalety podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały niebywałą popularność. Podróż, której częścią jest lot samolotem, łączy się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dotarcia na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kłopoty łączące się z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą na pewno zamartwiać się o swój samochód, ponieważ parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji na jego stronie www, zatem nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezmiernie ważne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Jeśli wybierzemy usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć także na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Na dodatek klienci mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]