Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Skieruj się tu, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta przyjęć okolicznościowych w Krakowie.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także zabawy z okazji osiągnięcia pełnoletności, chrzciny oraz komunie. Gdy spis zaproszonych gości jest długi, najczęściej nie damy rady zaplanować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj gościom imprezy odpowiednie warunki

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka czy imieniny, , na której bawić się będą w większości dorośli, uczestnikom trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast imprezy, w których sporą grupę uczestników będą dzieci, a więc komunie bądź chrzty, dobrze jest zorganizować w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się tak szybko sytuacją i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy oferowane zaproszonym także trzeba dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie warto więc skorzystać z oferty firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smakowite dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w dworskiej atmosferze

Zamówienie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, aczkolwiek rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście królewskim stylu urządzane są tu chrzciny, przyjęcia komunijne i – oczywiście – wesela, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można ugościć ogółem do 130 osób. Natomiast jeśli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co istotne, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia i przystrojenia stolików, poprzez przyrządzenia menu, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]