Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Sala do wynajęcia Kraków - ta niezwykła oferta Was zadziwi.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne lub wspólne pikniki dla pracowników i ich bliskich, celem których stworzenie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, żeby uczcić osiągnięte wyniki, a także różne bankiety dla partnerów biznesowych, sympozja i szkolenia. Takie imprezy muszą być stosownie przygotowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później do promocji marki.

O czym pamiętać szukając miejsca na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie mamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich bankietu, warto sprawdzić usługi wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do klasy urządzanej uroczystości. Ważne gale dla akcjonariuszy spółki, podczas których celebrowany jest jej szczególny sukces, nie powinny mieć miejsca w byle jakiej sali. Należy przy takich okazjach wyprawić event w nietuzinkowym miejscu, które ostatecznie podkreśli prestiż uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę poproszeni będą goście nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali warto zdecydować się na lokal, zlokalizowany w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej

Planując imprezę firmową nie można pominąć tak istotnego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówioną lokalizację wyśmienitych potraw dla obecnych, ale dodatkowo pomoże w doborze menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. W czasie pokazowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Warto zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki oraz wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, lecz i perfekcyjnie prezentujące się na talerzu dania.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]