Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Jeżeli chcesz zlecić catering na imprezę, wejdź na lastrada.pl.

Lato obfituje w bardzo popularne w ostatnim czasie eventy na świeżym powietrzu oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy co rusz w przeróżnych miejscach kraju organizowane są gale, benefisy czy sympozja. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której obowiązkową częścią są profesjonalnie przyrządzane i smaczne posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – postaw na doświadczenie

Masz zamówioną salę bankietową albo zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym urządzisz piknik? Świetnie! Teraz powinieneś postarać się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych przekąsek, napojów oraz ciepłych dań. Weź pod uwagę, że na czas prestiżowych wydarzeń nie godzi się ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, iż uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia jest istotna – przemyślany układ stolików, szykowne dekoracje, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy z pewnością docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Dlaczego warto korzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezy?

Zaletą zamówienia usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, iż wynajęty zespół nie tylko przyszykuje pyszne menu, ale też gruntownie zadba o całą jego oprawę. Potrawy zostaną dostarczone we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoły, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych popisem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, żeby prześledzić z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. W czasie ustalania niuansów zlecenia doradzi ona, jakie napoje, zakąski oraz potrawy najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]