Designerskie meble – jakość i wykończenie na najwyższym poziomie

Jeśli chcesz zamówić polskie meble designerskie, koniecznie sprawdź stfurniture.com.

Nasze domy i to jak je urządzamy, może dużo zdradzić o naszym charakterze, ulubionej estetyce, a także o tym, jak rozumiemy komfort. Konsumentów już nie zadowala propozycja wszechobecnych sieci sklepów meblarskich, w których można kupić meble, produkowane w tysiącach sztuk, takie same dla polskich klientów, jak i tych z pozostałych części świata. Wskutek tego szukamy mebli, które nie tylko będą okazywać nasz charakter, ale też będą w pełni ergonomiczne. Taka jest oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nowoczesne meble wyróżniane w Polsce i za jej granicami

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od prawie 10 lat i jej sercem jest dwoje projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Jednak oryginalne meble proponowane przez studio STF to następstwo drobiazgowej pracy całego zespołu pracowników, składającego się z konstruktorów, technologów i rzemieślników. Studio Swallow’s Tail z ogromną drobiazgowością podchodzi do procesu kreowania nowych linii produktów, poświęcając poszczególnym fazom – od roboczego pomysłu, przez uformowanie prototypu, aż po wybór drewna wysokiej jakości – 100% zaangażowania. To wyjątkowe dopracowanie najdrobniejszych detali każdego produktu powoduje, iż meble studia STF cechują się wręcz doskonałym wykończeniem. Nie powinno być więc zaskoczeniem, że produkty marki Swallow’s Tail Furniture otrzymały sporo wyróżnień branżowych i można oglądać je na targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie (między innymi w Warszawie, w Paryżu czy we Frankfurcie).

Designerskie meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do kuchni i komody

Wszelkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, także designerskie meble dla dzieci, można kupić wprost ze strony internetowej studia. Oprócz funkcjonalnych stolików kawowych, biurek i stołów do jadalni, ten producent mebli rzemieślniczych ma w swojej ofercie też ławki, krzesła oraz komody, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak tealighty oraz ramy luster). Warto wiedzieć, iż zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w wygodnych ratach. Minimalistyczne meble studia STF można obejrzeć także w salonach meblowych na terenie całej Polski (przykładowo w Łodzi, w Katowicach bądź w Poznaniu) oraz w Europie (między innymi w Wielkiej Brytanii bądź w Holandii).

Dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]