producent oświetlenia dla automotive i mobility

Producent oświetlenia samochodowego z Krakowa – co oferuje?

Nadzwyczaj ważnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Niewłaściwe ustawienie świateł lub zignorowanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie doprowadzić do groźnej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej klasy niezawodnych świateł jest kluczowe szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z polskich dostawców indywidualnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów agro, off-road i specjalnych

W zasadzie w ofercie OE Industry znajduje się każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, przednich oraz bocznych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, OE Industry oferuje też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, agro i off-road. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez nieliczne służby światła białe oraz niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które zauważalnie podnoszą jakość życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają wiele dni w podróży. A to raptem część produktów OE Industry.

OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia do autobusów. To doświadczony zespół specjalistów gotowy urzeczywistnić wizję zamawiającego, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, poprzez produkcję prototypu, aż po certyfikację lampy. Spółka udziela również wsparcia posprzedażowego. Za sprawą budowania kompetentnej kadry fachowców, skrupulatnych analiz potrzeb swoich klientów oraz silnej presji na kompleksowe testowanie opracowywanych produktów, spółka OE Industry zyskała pozycję światowego lidera w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Dane teleadresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]