Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Potrzebujesz szczegółowych informacji o górach zimą dla początkujących? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym rzetelnie przygotowane i bezpieczne eskapady w towarzystwie profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, które prowadzą na pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia oraz wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o znacznej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Czemu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne doznania. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych liderów i przewodników znających na wskroś charakter górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]