Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer? Dobrze trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Wnętrza 3D to świetny sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których zamierzają korzystać. Dla sporej ilości klientów okazja do obejrzenia takiego lokalu przed podpisaniem umowy jest ogromnie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Ale czym są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i dlaczego powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie wielu zdjęć model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest plan wszystkich lokali, a my możemy go przesuwać, zbliżać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do kompletnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można również wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż oprócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, np. hostelu lub siedziby firmy, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem myszki do dowolnego pomieszczenia, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość również przemieszczać się do innych wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć wnętrza 3D?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo zademonstrować odbiorcom dany budynek i jego wnętrza. Taką formę reklamy można wykorzystać do zaprezentowania warsztatu, baru albo hostelu, jak również w prosty sposób pokazać znacznemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy także użyć, jeśli sprzedajemy dom, aby przyszli nabywcy byli w stanie dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których powinno się przygotować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najistotniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także doskonałą możliwość przekonania klientado skorzystania z naszych usług. Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to także bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — wystarczy zamówić jego opracowanie u profesjonalnego fotografa.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]