Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Skieruj się na flobo.io, aby odnaleźć informacje o automatycznym księgowaniem przelewów.

Właściciele przedsiębiorstw cały czas poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla ogromnych podmiotów

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które każdego miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, szczególnie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to wartościowa usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, dlatego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych bądź niepublicznych, innymi słowy tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]