Adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja sprawia, iż na rozmowę z prawnikiem można bez trudności dotrzeć z każdej części Krakowa, jak również pozostałych miejscowości województwa małopolskiego, a także śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Do klientów Kancelarii należą przede wszystkim osoby posiadające polisolokaty lub kredyty we frankach. Są nimi także właściciele firm i spółek, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Pośród krakowskich kancelarii ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia lub odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, a w prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.