Tabliczki na drzwi, czyli jak odnaleźć poszukiwany pokój

Zamów tabliczki na drzwi.

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo przeróżnych pokoi o mniejszym bądź większym znaczeniu. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę ogromny. Jakie tabliczki na drzwi można kupić? Czym wyróżniają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są wykorzystywane?

Właściwe oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy mówimy o urzędzie, biurze, przedszkolu czy sklepie – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odszukanie sali, która na dany moment jest naszym celem. Tak dzieje się chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, biur oraz banków tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danej chwili osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczony na nich napis. Dzięki temu w momencie, kiedy przykładowo w urzędzie odchodzi pracownik, opis na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba bowiem przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które przeznaczone są jedynie dla załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznakować miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są aktualnie ogromnie popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest więc naprawdę jasny. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne umieszcza się również przy wejściu do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Dane teleadresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]