Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Nauka rysunku - dowiedz się więcej o ofercie na domin-krakow.pl.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego znaczne korzyści. Wykazano wszak, że nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również ważnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do kształtowania wrażliwości, wyobraźni oraz umiejętności manualnych. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Łódź, Kraków, Warszawa czy Gdańsk. Nie brak też kursów adresowanych do hobbistów – osób, które zwyczajnie lubią rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Mnóstwo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły oferują również naukę rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]