Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Pełna oferta kursu rysunku Kraków.

Lubisz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Wspaniałą propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]