Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Skieruj się w to miejsce, jeżeli potrzebujesz szczegółowych wiadomości w temacie digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, filmem i grami komputerowymi.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]