Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Skieruj się tutaj i dowiedz się, jak zamówić wdrożenia WooCommerce.

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że szybko pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, posiada wiele zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudu spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć wyższe pozycje w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszej grupie klientów. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za zamówienie np. przez Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zadba o poprawną o semantykę kodu

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o wykorzystanie jedynie przetestowanych, koniecznych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu i poprawną semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą również blog, na którym łatwo można informować użytkowników o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach lub zamieszczać poradniki i recenzje oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]