Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Sprawdź, komu zlecić pozycjonowanie Krakow.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, że każda marka pragnie aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które funkcjonują jedynie na niewielkim obszarze bądź nawet w jednej miejscowości, np. w Białymstoku lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla mniejszych podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych korzystają zwykle z fraz lokalnych, to znaczy obejmujących nazwę konkretnego miasta, przykładowo “sklep plastyczny kraków”, “cukiernia kraków” czy “malarz kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych ma wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO zorientowane są na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron www od blisko 15 lat. Przez ten czas dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i zdobyć nowych klientów. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie uaktualnienie contentu, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]