Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Na tej stronie przejrzysz ofertę dostawcy przekładni planetarnych.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne stosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, a także silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się dużą żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy sprzętu medycznego, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, znacznej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]