Wynajem szalunków – usługa dla małych firm budowlanych

Wynajem szalunków - poznaj pełną ofertę.

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są z drewna, ale spotyka się też konstrukcje zrobione ze stali, a czasem nawet tworzyw syntetycznych. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Jednak z uwagi na duże koszty nie wszystkie ekipy remontowe mają własne szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mogą bowiem po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę popularna usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei budowanie fundamentów nie jest główną usługą naszej firmy, warto sprawdzić atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć również o funkcjonalności, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować pokaźne wydatki.

Jaka firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją wybrać? Warto wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu otrzymamy pewność, iż szalunki okażą się solidne i praktyczne. Bardzo istotna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze natomiast wejść do internetu, by sprawdzić, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa sądzą poprzedni kontrahenci.

Dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]