Trapez na dach – ekonomiczne i wytrzymałe pokrycie

Więcej na temat blacha trapez na regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym wytrzymała blacha

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony również z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na budynkach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych powodów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również doskonale prezentować się jako wykończenie składów, garaży albo budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że materiał jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08