Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Biuro projektów Kraków - pomoc na wyciągniecie ręki.

Pracownia architektoniczna oferuje obszerne spektrum usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym i ustawnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a później aktywnie pilnować zaawansowanie robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę domu albo zaproponować aranżację już egzystujących domów.

Jak wesprze Cię rzetelne biuro architektoniczne?

Interesują Cię nieszablonowe, pomysłowe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle innych budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie praktyczny, a przy tym po prostu wygodny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające współczesne nurty w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty aranżacji mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, żłobki, biura i apartamenty na wynajem. Układ przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki danego obiektu, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może też opracować plan funkcjonalnych i przestronnych garderób, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]