Kontenery na gruz i odpady – dla firm budowlanych i remontowych

Więcej o kontenerze otwartym na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery na gruz – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach często używane są także kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]