Domy Modułowe

Budujemy od podstaw domy energooszczędne

Chcesz wybudować dom w niskiej cenie? Zależy Ci na niskich kosztach jego utrzymania? Wybierz energooszczędne domy modułowe oferowane przez naszą firmę LumenProf!

Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie, ekonomicznych domów energooszczędnych wykonanych w technologii STEICO oraz w tradycyjnej technologii szkieletowej – drewnianej.

Nasz system opiera się na sprawdzonych i certyfikowanych rozwiązaniach dla konstrukcji ścian, stropów oraz dachów. W jego ramach można projektować i budować budynki ekologiczne w standardzie energooszczędnym i nie tylko.

Jeśli chcesz posiadać dom inteligentny, oparty na nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Dom wraz z rekuperacją i fotowoltaiką (nazywany potocznie jako dom bezobsługowy) gwarantuje niższe koszty jego utrzymania oraz wyjątkowy komfort użytkowania.


Budynki wykonywane w naszej technologii wyróżniają:

  • bliskie zeru rachunki za utrzymanie domu (dom samowystarczalny)
  • bezobsługowe użytkowanie budynku
  • krótki czas realizacji – budowa to tylko 10 tygodni
  • wysoki komfort użytkowania przez cały rok
  • ochrona przeciwpożarowa
  • zdrowe i przyjazne otoczenie dla całej rodziny
  • efektywna ochrona przed drobnoustrojami, w tym pleśniami
  • wysoka efektywność wentylacji – zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami, zapachami z gotowania

Hala produkcyjna, w której są prefabrykowane elementy naszych domów modułowych

dom-modulowy-hala-produkcyjna-225x300dom-modulowy-hala-produkcyjna-225x300 dom-modulowy-hala-produkcyjna2-225x300dom-modulowy-hala-produkcyjna2-225x300 dom-modulowy-sciana-peszle-225x300dom-modulowy-sciana-peszle-225x300 dom-modulowy-sciana-225x300dom-modulowy-sciana-225x300 dom-modulowy-sciana-zewnetrzna-225x300dom-modulowy-sciana-zewnetrzna-225x300 dom-modulowy-sciana-zewnetrzna2-225x300dom-modulowy-sciana-zewnetrzna2-225x300 dom-modulowy-laczenie-225x300dom-modulowy-laczenie-225x300 dom-modulowy-wiezba-dachowa-225x300dom-modulowy-wiezba-dachowa-225x300


Dzięki temu nasze domy energooszczędne dostarczane są na plac budowy i następnie składane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Termin trwania prac budowlanych jest znacznie zredukowany i wynosi jedynie 10 tygodni – możesz przeprowadzić się do wymarzonego domu w jeszcze krótszym czasie!


Nowoczesny dom modułowy – jeden dzień z montażu prefabrykatów


Projekty domów modułowych

W naszej ofercie znalazły się domy modułowe w wielu wariantach do wyboru, dlatego każdy inwestor może u nas znaleźć taki projekt, który spełni wszystkie jego wymagania.

Budujemy domy parterowe, domy z użytkowym poddaszem i domy piętrowe o metrażu od ok. 80 do 200 metrów kwadratowych. Niezależnie od tego, czy poszukujesz domu dla singla lub dla pary czy też dla dużej rodziny, dobierzesz u nas taki projekt, który zapewni niezbędną przestrzeń dla każdego domownika.

Źródło tekstu: https://lumenprof.pl/domy-modulowe-energooszczedne/