Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Jeżeli szukasz fachowej pomocy projektanta wnętrz Kraków, wejdź na joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zadbać o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]