Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Potrzebujesz fachowego doradztwa jubilera Kraków? Zajrzyj na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Teraz chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I choć w sieci można kupić prawie wszystko, wciąż wiele produktów opłaca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Plusy odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno złotego pierścionka, broszki czy łańcuszka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Zatem, by być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy kupić obrączki ślubne czy też pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli zaś wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny bądź za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do stosownego wymiaru ewentualnie zrobi nowy. Innym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej porady jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, zaprezentuje popularne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji ślubu, chrztu czy urodzin.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą inne usługi. Nadrzędną z nich jest naprawa zepsutej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, jubiler szybko i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Przerobi również obwód sygnetu, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś wyjątkowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek albo zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce posiadamy uszkodzoną lub zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]