Srebrne wisiorki

Więcej szczegółów o wisiorkach.

Magia wisiorków

Każda kobieta lubi mieć unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś nowego. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na komfort posiadania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może być zawieszony przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Równie ważna jest grubość kupowanego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może dodać nietypowy kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łezki, rąbu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę jest także jeśli mówimy tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]