Ozdoba kobiecej dłoni – srebrny pierścionek

Jeśli potrzebujesz srebrnych pierścionków, kliknij tutaj.

Oznaką uniwersalnej wytworności są srebrne pierścionki. Elementy stworzone z tego szlachetnego kruszcu musi mieć w swojej szkatułce każda stylowa dama. Sprawdźmy więc, czym cechują te piękne dodatki, stanowiące najlepszą dekorację kobiecej dłoni.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej solidne?

Najwyższa zawartość srebra to 999, aczkolwiek takie srebro jest tworzywem miękkim, mało odpornym na wszelkie zarysowania i jako pierścionek może błyskawicznie się poniszczyć. Na rynku znajdziemy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki produkowane z surowca 925. Możemy wybrać pierścionek klasyczny lub odrobinę zaszaleć. Te najbardziej zjawiskowe wysadzane są cyrkoniami, perłami, kryształami, jak również diamentami. Innym walorem ozdób wyprodukowanych ze srebra jest możliwość – jeśli będzie taka konieczność – zmniejszenia lub poszerzenia ich wielkości, o co zatroszczą się specjalistyczne zakłady złotnicze. Nie zapomnijmy również o systematycznym nabłyszczaniu pierścionków, żeby prezentowały się nienagannie jak najdłużej.

Gdzie nabędziemy wytworne srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie złotniczym znajdziemy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak tracić fortunę w tradycyjnych salonach, warto poszperać również w sklepach internetowych, gdzie kwoty są nawet o 20% lepsze. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych fasonach, okraszone szykownymi minerałami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby mamy prawo zwrócić zakup z powrotem. Takie witryny w Internecie to duży asortyment i prawdziwa radość dla każdej dziewczyny.