Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Szukasz srebrnych kolczyków? Skieruj się tutaj.

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki elementów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – bardzo huczną i mniej formalną. Zobaczmy dlaczego są tak popularne i w jakich salonach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki wzór wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, a jednocześnie stylowe. Równie popularne są wiszące kolczyki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione szlachetnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Dodatki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku dodatków z plastiku. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technologię ich wykonania – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały doskonale, trzeba skrupulatnie je oczyszczać i na bieżąco usuwać śniedź. Powinno się odkurzać je często delikatną ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne specyfiki czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki chować w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie stosujmy natomiast domowych metod polerowania, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu preparaty niezwykle rysują delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zapracowane panie domu.